کنسرت آرش کامور و سالار عقیلی در نیشابور

ارکستر «سروشان» به خوانندگی سالار عقیلی به یاد کوچه باغ های نیشابور کنسرت خواهد داد.

آرش کامور آهنگساز و سرپرست گروه با اعلام این خبر افزود: من پس از 12 سال دوری از شهر عزیزم نیشابور، با مجموعه‌ای به نام "سبوی تشنه"، که خوانندگی آن را سالار عقیلی بر عهده دارد و با ارکستری به نام سروشان، که از نوازندگان خوش فکر و چیره دستی تشکیل شده است، به نیشابور باز می گردم تا این مجموعه را به مردم عزیز و هنردوست و به کوچه باغ‌های همیشه بهار نیشابور تقدیم کنیم.

کامور با اشاره به اینکه ارکستر سروشان پس از یک سال تمرین جدی اولین کنسرت خویش را در شهر نیشابور برگزار خواهد کرد خاطرنشان کرد: رپرتوار این کنسرت مبتنی بر بعضی از اشعار مهدی اخوان ثالث می‌باشد که تحت عنوان «سبوی تشنه» نام گرفته است و البته از حضور شاعران جوان و با اندیشه‌ای چون دوست عزیزم علیرضا بدیع (شاعر نیشابوری) و روح الله ابهری استفاده شده. این مجموعه در دستگاه ماهور (مرکب) آهنگسازی و تنظیم شده است.

 

اعضای گروه سروشان به شرح زیر است: حسین قاسم زاده: نی ـ علی اکبر داداش زاده: رباب ـ مسعود انتظاری: سنتورـ عیسی غفاری: تار ـ مهران فلاحی: تار ـ میلاد محمدی: تار ـ بابک میرزایی: عود ـ محسن طاهرزاده: دف ـ سهیل رزاقی: تمبک ـ علیرضا دریایی: کمانچه ـ آرش کامور: کمانچه.

این کنسرت در تاریخ چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، یعنی 27 و 28 و 29 بهمن ماه 1389 در فرهنگسرای سیمرغ نیشابور در ساعت 19 برگزار می‌گردد.

لینک خبر :‌ 

http://www.artmusic.ir/News/Show.asp?Id=23281

 

/ 0 نظر / 46 بازدید